Výroba webovej stránky pozostáva z viacerých vzájomne previazaných častí. Patria sem návrh logickej štruktúry, grafický návrh, navigácia, vytvorenie štruktúry aj s jej grafickým vyjadrením a naplnenie obsahu.

Jednoduché webové stránky

Spočívajú vo využití dostupnej šablóny webu – Template. Táto metóda je vhodná pre klientov, ktorí nemajú ucelenú predstavu o budúcom webe,  nedisponujú časom, ktorý si vyžaduje grafický návrh na mieru a taktiež znižuje finančné náklady tvorby webu. Vašou úlohou je výber šablóny, ktorá sa najviac približuje Vašim predstavám a my zariadime ostatné. Ak požadujete doprogramovať dodatočné funkcionality, radi zrealizujeme Vaše požiadavky.

Unikátne stránky na mieru

Ak máte predstavu, ako by mal Váš web vyzerať, vytvoríme pre Vás web na mieru. Pri tvorbe grafického návrhu sa zameriavame na jeho maximálnu použiteľnosť a dostupnosť.

Grafika je navrhnutá tak, aby sa aktívne prispôsobovala zariadeniam, na ktorých je zobrazovaná. Responzívny dizajn zabezpečí pohodlné prehliadanie stránok na všetkých mobilných zariadeniach (smarfónoch, tabletoch), ako aj v rámci štandardného desktopového rozlíšenia.

Samozrejmosťou je programovanie funkcionalít podľa Vašich požiadaviek. Sledujeme aktuálne trendy, s ktorými pracujeme – pre unikátny a inovatívny dizajn.

Webové aplikácie

Vaša prezentácia sa vytvára programovaním (zadávaním určitých kódov, ktoré sa v konečnom dôsledku – prezeranie cez prehľadávač – zobrazia ako webová stránka. Zisťujeme Vaše požiadavky, vytvoríme analýzu a poradíme Vám osvedčené postupy, vytvoríme návrh stránky, kód stránky, vytvoria sa funkcie na stránke, o ktoré budete mať záujem.

Postupy pri tvorbe internetovej stránky nemá každá spoločnosť rovnaké. Keďže máme s tvorbou web stránok bohaté skúsenosti, vieme ako sa čo najlepšie priblížiť k politike, stratégii a potrebám Vašej spoločnosti. Ku každej stránke pristupujeme ako k individuálnemu projektu.

Starostlivosť o webovú stránku

Tvorbou webovej stránky sa naša práca nekončí. Poskytujeme profesionálnu údržbu Vášho webu, realizáciu dodatočných zmien, redizajn webu, pridanie sekcie, úprava kódu, doprogramovanie funkcionality. Ku každej požiadavke pristupujeme individuálne.

Kontaktujte nás pre nezáväzné stretnutie!

>